Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen púdert ajánlanátok?

Milyen púdert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 2000 ft alatt szeretném, de olyant nem akarok, ami nem ér semmit.

2014. jan. 21. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A max factor púderei elég jók, és a maybelline is. Valamelyik most akciós is a rossmanba, és 1500 Ft körül van, de nem tudom fejből, hogy melyik.
2014. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ami a bőrszínednek megfelelő. Teljesen mindegy ha márka, ha nem találsz olyat ami neked való. Be kell menni, ki kell próbálni, arra van a teszter. Mindenkinek más váik be.
2014. jan. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bőrre??

Nekem zsíros, pattanásra hajlamos bőröm van, a legjobb, amit használtam és olcsó, a CadeaVera púdere, Müller sajátmárka, talán 700 Ft, nem tömíti el a pórusokat. A legvilágosabbat vedd, mert oxidálódik és sötétebb lesz később.

A másik az Essence mattító púdere, ami annyira nem mattít, de olcsó és szintén nem komedogén.

Maybelline Affinitone is jó, nem komedogén, de nem fed valami sokat és drágább is.

Ha jó fedésre vágysz, akkor a CadeaVera a legjobb, zöld termékcsoport, problémás bőrre, de a normált sem szárítja.

2014. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Zsírosabb bőröm van, és olyan CadeVerát vettem, aztán majd kiderül, mennyire lesz jó :)
2014. jan. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!