Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen használatok ilyen...

15 évesen használatok ilyen arckrémet?

Figyelt kérdés

Kaptam egy arckrémet a neve : Garnier Essentials Hidratáló Bőrvédő krém


Ilyen korban nem árt ha ezt használom?


2009. dec. 13. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A bojtorjánkivonat megakadályozza a zsíros bőrfelületek csillogását. Tartósan bársonyossá és üdévé varázsolja a bőrt.

Megfelelő e számodra a Garnier Essentials Hidratáló bőrvédő krém?

Igen,(és főleg télen) mert a normál/vegyes bőrt optimálisan hidratálja, egész napra biztosítja az arcbőr frissességét és bársonyosságát.

Miben más a Garnier Essentials Hidratáló bőrvédő krém?

Tartós hatása révén fenntartja a bőr természetes hidratáltsági szintjét és hatékony védelmet nyújt. Kedvező összetételének köszönhetően megszünteti a zsíros bőrfelületek csillogását.

Hogyan hat?

A Garnier Essentials Hidratáló bőrvédő krém egyesíti a természetes eredetű hidratáló hatóanyag és a bojtorjánkivonat kedvező hatását.

Használja minden nap a Garnier Essentials Hidratáló bőrvédő krémet. Vigye fel a tökéletesen megtisztított arcra, nyakra és dekoltázsra könnyű masszírozó mozdulatokkal, belülről kifelé haladva. A krém tökéletesen eloszlik a bőrön, azonnal felszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Kiváló sminkalap.

2009. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan használhatod.

Azt hiszem ebben semmi ránctalanító összetevő nincsen, nem idősebb bőrre készült ezért nem okozhat semmi problémát.

2009. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, pont ma vettem egy ilyen krémet, ki is próbáltam, az első élmény pozitív, de azért még tesztelem. :D

De egyébként szerintem is használhatod nyugodtan, elvégre nem egy ráncfeltöltő krémről beszélünk.

2010. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!