Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen parfüm...

Szerintetek milyen parfüm állna jól egy 45 éves vagány, fiatalos anyukának?

Figyelt kérdés
ajándék lenne, nyári illat kellene

2014. márc. 6. 11:51
 1/4 anonim válasza:
100%
Én a Charlie-t tudom ajánlani, anyukámnak a kedvence már 34 éve, és nemrég én is kaptam tőle egyet, azóta csak azt használom. Úgy tudom, ma már nem is olyan drága, mint régen. :)
2014. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Burberry Brit
2014. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit ne: ilyen nagyon tinis, nagyon édes, cukros illatokat. Akármilyen fiatalos az anyuka, ezek röhejesek lennének rajta (Pink Sugar, Star Nature-ös förtelmek, műeper illatok stb.). Bármilyen friss, virágos-gyümölcsös, de nem túl édes illat mehetne sztem.
2014. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tierry Mugler - Alien

Burberry - Body

D&G - The one / Rose the one


Nekem ezek a kedvenceim. Jo lenne tudni, hogy a holgy milyen jellegu illatokat szeret. Szereti a viragos vagy gyumolcsos illatokat? Van olyan illat, amit utal, pl a rozsat vagy jazmint? A friss, aquas vagy inkabb edesebb illatokert van oda, esetleg a tisztasagillatokat szereti? A fuszeres illatokkal hogy all? Ha nem tudjuk, nagyon melle lehet loni, a parfum/illat nagyon szubjektiv dolog, lehet, hogy kifizetsz egy rakas penzt aztan egyaltalan nem tetszik neki.


Meg egy eszembe jutott - en szemely szerint nem szeretem az aquas illatokat, de szagoltam es teszteltem, nagyon kellemes, friss, ude, de egyben noies illata van az Aqua di Gioia-nak, ezzel nehez melleloni szerintem. Nyarra nagy slager meg a D&G - Light Blue. Konnyed es friss, de megis komoly es kifinomult.

2014. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!