Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink való suliba ami...

Milyen smink való suliba ami nem erős és olyan hatást kelt mintha nagyobb lenne tőle a szem? De lehet sima egyszerű de szép smink is. Vagy bármilyen ötletek, praktikák.

Figyelt kérdés

Általános sulis vagyok valami egyszerű smink kéne mert már meguntam hogy csak szemceruzával húzom ki alul a szemem.

Linkeket, képeket ha tudtok de a legjobb ha írtok ötleteket valami nagyon nagyon egyszerű smink de jól nézzen ki :)

Előre is köszi !!



2014. márc. 7. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szemceruza helyett én tust használok. Keresni kell a megfelelot, ami nekem van, azt azért szeretem, mert finoman tudom húzni, nem folyik szét és természetes hatást kelt. Azt javaslom, hogy otthon a tukor elott próbálgasd magadnak. Variáld meg, hogy melyik részen legyen vastagabb a vonal. Ha eddig egyforma vastag volt mindehol, akkor most próbálj meg belevinni egy ívet. Eloszor kozépre, majd a széle felé. Látni fogod, hogy mennyire megváltoztatja a szemedet.

Alul meg ne húzd ki végig. Vannak fehér szemceruzák, azokat is használhatod mellé (neten sok videót találsz, hogyan használd). Plusz használj szempillagondorítot és spirált. Viszont figyej, hogy ne túl vastagon vidd fel, mert osszeáll és már nem szép.

2014. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vízvonalra testszínű szemceruzát használj, a felső és az alsó szempillavonalat húzd ki barna szemceruzával vékonyan úgy, hogy kb. a szemed belső sarkánál 3/4-ig érjen a vonal. Szempilla göndörítő, szempillaspirál és készen vannak a kiskutyaszemek. Ha szeretnél, a szemed alá használhatsz korrektort és a szemhéjadra egy bézs szemhéjpúdert.
2014. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alulra vízvonalra bőrszínű szemceruza, belső szemzugba a bőrödnél 1-2 árnyalattal világosabb szemfesték jól eldolgozva. Ennél több szerintem nem is kell.
2014. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Semmilyen, iskolaba nem sminkelunk, az nem az a hely!
2014. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló szerintem nem erre a válaszra voltam kíváncsi !!!!!
2014. márc. 18. 09:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a natúr smink a szép: alapozó, szempillaspirál, szájfény! ÉN ezt használnám!
2014. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vilagos (a borodnel vilagosabb) szemhelypuder a belso szemzugba es a kivulre a szemoldokod ala (nem tudom hogy hivjak azt a reszt) jol eldolgozva, es szerintem is jobb a tus, csak felulre ,a veget nagyon kicsit huzd kijjebb ,alulra feher szemceruza, spiral, es szerimtem kesz is:) az atlatszo spiral is nagyon jo, termeszetes hatast ad nagyon:)
2014. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dorisz0724 válasza:
Szempillaspirizés után én használok ilyen müanyag apró fésűt az összeragadt pillákat szétszedi!
2017. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szempilllaspirált használj
2018. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!