Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok egy nagyobb pattaná...

Hogy tudok egy nagyobb pattanást elfedni sminkkel, hogy ne látszódjon se a pattanás se az, hogy smink van rajtam?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 17:33
 1/5 anonim válasza:
szakítsd le az arcodról.
2012. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát teljesen eltüntetni nem fogod tudni szerintem, főleg nem ugy hogy senki ne vegye észre a sminket

de én ugy szoktam csinálni, hogy letisztítom az arcomat, előveszek egy korrektort azt jól rákenem, töményen:D, majd ujjal eldörzsölöm. rakok még rá egy picit, nem olyan sokat, majd előveszek egy folyékony alapozót azzal is jól átkenem, oda többet aol a pattanás van, és utána rakok rá egy sor púdert. ha ezzel még indig látszik akkor előről kezdem. így lesz rajtam vagy 3 kiló alapozó, de még mindig jobb mint egy hatalmas pattanás. ja és minden réteg között tiszta kézzel megtörlöm az arcom, hogy a "fölösleg" jöjjön le és egy ecsettel bele maszírozom az rcomba, hogy annyir még se legyen észrevehető. bár ilyenkor minden észrevehető, de hátha :D

2012. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sosem tudom eltüntetni, hogy ne látszódjon egy picit. (Kivéve 3 réteg alapozó, 2 réteg korrektor, meg egy kiló púderrel.)

Inkább radírozom aznap az arcom, meg rákenek minden szárítós cuccot, aztán reggel már csak halvány rózsaszín. Azt meg egy réteg korrektorral eltüntetem.

2012. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú a korrektorod? Nekem a nem vöröslő pattanást se fedi el 1 réteg! :S
2012. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam a megoldás az Art Deco Camouflage. Jobban fed mint egy korrektor, ha a jó színt választod fel sem tűnik. hogy az arcodon van. Érdemes rá beruházni, mert 1-2 évre megoldja az ilyen gondjaidat a kis dobozka tartalma.
2012. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!