Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Borosta eltüntetése mivel?...

Borosta eltüntetése mivel? További lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok, mielőtt bárki bármit is mondana nem vagyok langyi se meleg se b*zi!Csak nekem egyszerűen nem áll jól a borosta (kisfiús arcom van, egyébként 17 éves vagyok) és kb fél nap alatt előjön ha le tudom úgy borotválni, na szóval az lenne hogy létezik valami olyasmi úgynevezett férfismink amivel ezt el lehet tüntetni(rejteni)? Hallottam hogy már egyre több ember alkalmazza ezt és kb a sztárok 99%-a is.. Tudtok ilyenről esetleg? Hol lehetne rendelni vagy venni? Csak egyszer szeretném kipróbálni:)


A válaszokat előre is köszönöm!


2014. márc. 10. 10:32
 1/4 anonim válasza:
13%
Pedig ez bizony a langyiság első jele.
2014. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az tényleg, csak olyan vagyok hogy mindent ki akarok próbálni hátha az egyik megfog és jól is állna, mert manapság ugye már nem a belső a fontos legalábbis a lányok szemében:) Főleg az én korosztályomban:D
2014. márc. 10. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát elég hülye vagy ha te azoknak a csajoknak akarsz tetszeni akiknek a külső a legfontosabb. Egy pasi meg legyen pasi, ne sminkeljen. De ha már ennyire akarod akkor használj BB krémet. Az Eveline BB az egyik legjobb ami kapható. Lehet hogy meglátszik majd kicsit, de olyan smink nincs ami ne látszana egyáltalán.
2014. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utána nézek, háát sajnos mai világban már ha nem törődsz a külsőddel szerintem senkit sem lehet megkapni:/ Még egyszer köszi:)
2014. márc. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!