Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Árulja el már valaki, hogy...

Árulja el már valaki, hogy mivel hozzánk rendbe a sztárok szemöldökeit!? (vékonyból vastagat)

Figyelt kérdés

Vegyük például Miley Cyrus szemöldökét... tini sztárkén vékony egyenes volt neki :


[link]



Most pedig vastag és szépen ívelt! :


[link]



Mi lehet a titka? Szemöldöktetoválás? Szerintem túl természetem, hogy ez tetoválás legyen de nem hiszem h állandóan megcsinálják neki szemöldök ceruzával sem! Help!!


(ui: Selene Gomez is jó példa lenne erre a témára)



2014. márc. 14. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miley Cyrus esetében nem kell másra gondolni, minthogy vastagabbra engedi nőni a szemöldökét, látszik hogy ez nincs kihúzva, sem tetoválva.

Annyira nem szedeti ki, rájött hogy a vékony már nem menő.


viszont sok sztár esetében megfigyelhető hogy kihúzzák a szemöldöküket, (megvastagítják) mindenki csal egy picit.. de főleg Berki Krisztián Pamelájánál látszik, a tévében (Édes élet) hogy mennyire ki van húzva neki.

2014. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

A 2 Miley-s kép között több év különbség van, ennyi idő alatt simán kinő a szemöldöke, ha amúgy dús. Főleg hogy látszik az elsőn, mennyire természetellenesen túlszedett.


A szemöldöktetkóból is van olyan egyébként, ami természetes (bár elég ritka, és csak pár képzett kozmetikus tud ilyet csinálni). De szerintem simán lehet, hogy tényleg minden koncert / szereplés előtt befestik. Nemcsak szemöldökceruzával lehet, van külön szemöldökre kifejlesztett festék is, ráadásul azt is lehet féltöményen, nem túl erősen felvinni, és az pár hétig ki is tart. De amennyi vakolatot tesznek rájuk, az is elképzelhető, hogy a szemöldök minden alkalommal való befestése nem oszt, nem szoroz az időben.

2014. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha Selene Gomezt nézzük nálla is ez a szitu?

Mármint neki régen is vékonyabb meg most is vékonyabb mint pl Mileynak de neki szép íves lett és nem tudom azt az ívet hogy tudták neki kialakítani a szinte egyenes szemöldökéből.


Akkor Miley-nek nagy szerencséje van, hogy így túlszedte/túlszedték neki és minden szemöldöke visszanőtt! Mert az én esetembe nem így történt sajnos :s

2014. márc. 16. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyrész múlik a szemöldök ritkításán is, másrészt szemöldökceruzával és szemöldökporral festik dúsabbra. Csak ennyi a titok. A tetoválás már annyira nem menő.
2014. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!