Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül 3*3-as teoválás...

Mennyibe kerül 3*3-as teoválás a csuklómra (átlagosan) egy piece jelre gondoltam (kontúrozás lenne, nem színes tetoválásra gondoltam)?

Figyelt kérdés
18/L
2009. dec. 15. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb ekkora (csillag) csak kontur és 6ezer volt
2009. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
mi a bűn az a piece jel??
2009. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
szerintem peace-re gondolt..(béka..:D)
2009. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanekkora kontúr tetoválásom 2ezer Ft volt. Igaz vidéken, de egy hasonló méretű másik pedig Budapesten 4ezer
2009. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
b.kker.. *békexD
2009. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Ami a hippik jele volt. Olyan, mint a Mercedes jel, csak még a két szára között van egy függőleges vonal.

Én nem vagyok jóba a tetkókkal, mert egy idő után halványodik, aztán megint újra csináltatni.

Bátyámnak van egy angyal a felkarján és olyan csúnya így, elhalványodva. Meg egy idő után elmosódik az egész. Meg amúgy...ha szeretnéd levetetni rámegy a gatyád is. Lehet most trendinek gondolod, feszes bőrre ezt a jelet, de majd 50 éves korodban mutogatni az unokáidnak az elmosódott, piece jelre nem hasonlító micsodát a csuklódon max. kiröhögnek azzal, hogy "persze mami, biztos jó vétel lehetett".

Szóval nem lebeszélni szeretnélek róla, de inkább csinálj piercinget. Ha nem tetszik, kiveszed és valamikor beforr. Ez csak saját vélemény.

2009. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Az peace jel. Felénk vidéken 6000 ft körül van.
2009. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszy szépen midnenkienk igen van piercingem is az orromba (karika) és szeretnék a tarkomra meg a csuklómra tetoválást:)
2009. dec. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!