Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen hatással van a tetoválá...

Milyen hatással van a tetoválásra a fogyás/hízás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát a sokat hízol és lefogysz aztáán megnyulik a böröd és a tetoválás sz.r lesz .
2009. júl. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem nagyon értek hozzá, de egyszer láttam a strandon egy terhes kismamát bikiniben, akinek már nagyon nagy hasa volt. Nos, volt tetkója, méghozzá a hasa alsó vagy a szeméremdombja felső részén... Mitmondhatnék, elég érdekes volt az a szép szürke nonfiguratív minta a 3-4szeresére nyúlva...
2009. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hu, hát azért olyan nagy fogyásra/hizásra nem gondoltam. a vádlimon van térdtől bokáig egy felirat, 164 cm vagyok, és 65kg. nem durva, de le szeretnék menni 55re, ettől a vádlim is csökkenne ugye..de azt meg nem akarom, hogy összeessen a tetoválás, mert akkor inkább maradok ilyen, fiatal vagyok, szóval még feszes maradna a bőröm, csak ezért kérdeztem.
2009. júl. 10. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, a vádlin nem lesz baja, nyugodtan fogyózz. ha hirtelen visszahíznál a kétszeresére annak, amit leadtál, na akkor már jó kis elefánt bokád lenne, és biza megnyúlna. uh vigyázz is a súlyodra.
2009. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen :)
2009. okt. 23. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy szokták mondani, hogy a lepkéből moly lesz a tölgyfából fűzfa, magyarán nagyon durva hatásai vannak tehát olyan helyre kell (ha tényleg kell) ahol nem nagyon hízol például hátul a deerék...sokan vállra csináltatják de azért ott is van zsírmozgás...
2009. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt a súly és egészség. Ha meg lefogytál és nagyon vészes lett a tetkó (amit egyébként a lábdon nem hiszem, hogy változna olyan nagyon sokat)akkor meg irány egy ügyes tetoválómesterhez és szépen korrigál rajta.
2010. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!