Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik BB krémet válasszam?

Melyik BB krémet válasszam?

Figyelt kérdés

Elég problémás a bőröm, kamaszkorom óta sok pattanásom, mitesszerem van (most 21 éves vagyok), emiatt már heges is a bőröm, ezenkívül elég zsíros is.

Szeretnék kipróbálni egy BB krémet, lehetőleg olyat ami erre a bőrtípusra megfelelő, tehát javít vagy legalább nem ront a helyzeten, és elfedi ezeket a hibákat, de nem lesz maszkszerű hatása, nem mattít nagyon. Akinek hasonló a bőre, melyiket ajánlja?

Ezeket nézegettem eddig:

1. Estée Lauder Daywear

2. L'oréal Nude Magique

3. La Roche-Posay Hydreane

4. Garnier 5 in 1


2014. márc. 19. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kremmania.hu-t ismered? Ott rá tudsz keresni ezekre, és véleményeket is olvashatsz róluk. Én annyit mondanék, ha problémás a bőröd én elsősorban gyógyszertári kencékkel próbálkoznék (mint a la roche posay vagy a bioderma) a drogériás krémek teli vannak pakolva általában kevésbé bőrbarát dolgokkal is....
2014. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem Garnier van,olcsóbban tudtam hozzájuk jutni(+kedvezménnyel is) és vettem belőle hármat,de az a baj vele,hogy nekem világos bőröm van és ennek a világos változata is elég sötét(nekem).

Próbáltam kevesebbet kenni(hogy ne legyen olyan barna) és a nyakamra is tenni hogy ne legyen maszk szerű...de valamikor muszáj voltam többet kenni belőle a nagyobb fedés érdekében+korrektoroztam is rá,így jó volt csak télen volt fura...ezért akkor sálat használtam.Nyáron barnulok,meg elkezdek majd szoliba is járni és úgy kevésbé lesz feltűnő(vagy nem is lesz feltűnő) de egyébként nyáron félek,hogy leolvad majd mert alapból folyékonyabb és olvadósabb ez a BB...

amúgy én szeretem,ha kevesebbet teszel fel akkor tényleg nem leszel full barna.Könnyen lemosható,nekem kb 8-9 órát is kibír úgy hogy nem kenem át.

2014. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a gyógyszertáriak ugyanúgy tele vannak minden vacakkal, szóval semmivel nem jobbak, max drágábbak.

Én sokfélét próbáltam már, boltit, koreait, gyógyszertárit, de ami minden téren a legjobb az Eveline 8in1 BB. A többihez képest jobb a fedése, a színe tökéletesen bőrszín, nem sárga mint sok másik. A világos változata tényleg világos, nem úgy mint az említett Garnier amiből sötét a világos is.

Na szóval én is zsíros, szeplős, pattanásos, heges bőrű rémség vagyok, de ezekre bevált az Eveline 8in1 szóval én ezt tudom ajánlani. Komolyabb bőrhibákra kell a korrektor, de ennyi, amúgy tökéletes szerintem.

2014. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a BB krémet int alapozót. Nem fed semmi és nem tudod együtt használni más kozmetikumokkal. Parasztvakítás az egész. :D Vegyél egy normális arctisztítót, sminklemosót és hidratálókrémet. És ezek mellé egy rendes alapozót. De ne keverjük össze az alapozót meg a krémet mert annak jó vége nem lesz.
2014. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, nézegettem véleményeket erről az eveline bb krémről és eléggé meggyőzött, viszont nem tudom melyik árnyalatot válasszam. Alapból elég világos a bőröm, de mostanában szoktam szolizni meg ugye jön a nyár is... Írtad hogy a világos az tényleg világos, akkor válasszam a sötétebbet inkább? Vagy az meg tú sötét?
2014. márc. 20. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!