Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Holnap fenyzesre megyek az...

Holnap fenyzesre megyek az osztalyommal. Milyen hajam legyen?

Figyelt kérdés
Hosszu, barna hajam van. Gondoritsem be, vagy vasaljam ki? Milyen gondoritesi tippeket tudtok? :)

2014. márc. 20. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat, fenykepezesre.
2014. márc. 20. 17:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd már vissza, hogy mit írtál! Szerinted van értelme?
2014. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miert? mar irtam hogy bocsanat, fenykepezesre.
2014. márc. 20. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a göndör nem sok embernek áll jól(bár te lehet hogy pont kivétel vagy). Nekem inkább a hullámos vagy egyenes jön be. Egy kép amúgy sokat segítene.
2014. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amilyen általában szokott lenni. Mosd meg, ne legyen zsíros, de azon kívül semmi szokatlan flancolás nem kell. Ha mindig vasalod, akkor most is. Ha göndör szokott lenni, akkor olyan.

Tablóképen is az a legbénább, aki direkt fodrászoltat, sminkeltet előtte, és totál nem úgy néz ki, mint ahogy szokott alapvetően. Néha elnézem a régi képeket, és néhány embert alig ismerek fel.

Nálunk épp ezért a tablóképet leszámítva random volt a fotózás, így mindenki életszerűen nézett ki a képen. :D Akkor nem mindig örültünk, így évekkel később már elég bölcs gondolatnak tűnik. :)

Amúgy is, az a legrosszabb, ha előtte kísérletezel. Aztán becsavarod a hajad, reggel meg realizálod, hogy iszonyat idiótán nézel ki úgy, de már nincs időd újra megmosni és megcsinálni... :D

2014. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!