Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hónap múlva az osztályomma...

Egy hónap múlva az osztályommal bécsi keringőzni fogunk. Nyakpántos ruhám lesz, de nem tudom mit vegyek alá, csak topot hordok mert nincs nagy mellem, sőt elég kicsi. A topnak viszont nem lehet levenni a pántját, vagy vegyek melltartót?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
háát az alá nem kéne semmit sem venni, de ha úgy érzed akkor olyan toppot vegyél aminek le lehet velli a pántját, ha nem kapsz akkor szerintem melltartót is vehesz:)
2010. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
venni*
2010. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél szilikonpántos melltartót

( pl. van köves is [link] )

2010. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dejó , én mindig olyan melleket szerettem volna amihez elég a top :) sztem nehúzz aláá semmit ha formásak a melleid :)
2010. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kíínaiiiban lehet pántatlan topot venni 600ért.:D
2010. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%

Sztem vagy vegyél pushupos melltartót, aminek levehető a pántja, és van egy kis szilikoncsík körbe, amivel kicsit hozzátapad a bőrödhöz, így kevésbé csúszik el, az szépen ki is domborítja majd a ruhát, v ne vegyél semmit alá. Döntsd el, melyikkel nézne ki jobban.

A szilikonpánt nem vmi igényes, ilyen köves meg pláne nem kell, nyakbakötős ruhához nem illik még egy-egy pánt.

2010. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!