Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok beszerezni olcsón...

Hol tudok beszerezni olcsón UV LÁMPÁT?

Figyelt kérdés
szeretnék egy UV lámpát, zselés műköröm készítéshez, de az se baj ha egy zselés müköröm készletet tudnák venni, csak ne legyen drága. nagyon tetszenek a princes nail studio féle lámpák. karácsonyra lenne növéremnek. Ő nagy köröm mániás és ezt szeretné. ötletek?
2009. dec. 16. 17:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

huuh aszem rosz helyre irtam a kérdést. ezért bocsi.

de remélem azért még válaszoltok.

2009. dec. 16. 17:19
 2/14 anonim válasza:
Szijja! én is műkörörmépítő vagyok, szerintem uv lámpát az interneten érdemes rendelni. én a diamondnailstől rendeltem. :)
2009. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?


[link]


Csak fogalmam sincs hogy a princess körömstudio mit jelent? Ebbe mi van? Mert nem irják le részletesen...

Pedig ez jónak tűnik árban is...

2009. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

igen, köszi erre gondoltam ☺

és tényleg rossz hogy nemirták le mivan van benne.

köszi ☺

2009. dec. 18. 21:32
 5/14 A kérdező kommentje:
elsö válaszoló, neked milyen uv lámpád van és az milyen? remélem válaszolsz ☺
2009. dec. 18. 22:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Szióka! Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de én tudnék Neked egy készletet küldeni, megrendeltem, de nem értek hozzá így nem használom. Masternails lámpa, zselé, ecset, teflon tartós sablon, van hozzá polírozóm és 2 oldalú reszelőm és van porcelán porom is, csillámpor stb! Írj ha érdekel, pár napja rendeltem, a számla is megvan róla!
2010. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet érdekel! Mennyi lenne ez mind együtt?☺
2010. jan. 10. 17:54
 8/14 anonim ***** válasza:

18.000 Ft

Ebben van:

Absolute nails átlátszó porcelán por, absolute nails liquvid (ez 3/4-ig van tele, de az árból levontam 1200-ért vettem és 800-ért adom), porcelán ecset, 4db teflon sablon+tartó, zselé ecset, Master nails fehér porcelán por, Master nails átlátszó zselé, UV lámpa, papírsablon 17 db, polírozó reszelő.

Ha érdekel képet is tudok küldeni, hogy ne zsákbamacskát vegyél! Az uv lámpához van 1 év garancia, 2x kapcsolatam be a pár nap alatt amikor megvettem.

Utánvétellel eltudom küldeni ha kell!

2010. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
megnéznék 1 képet ha lehet ☺
2010. jan. 11. 18:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Elküldtem az email címedre! Ha esetleg úgy döntenél, hogy mégsem kellene, akkor is megtennéd légyszi, hogy szólsz, mert akkor nem várok, kínálom tovább!:)
2010. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!