Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék műköröm kezdő...

Szeretnék műköröm kezdő csomagot venni lehetőleg (20. 000) körül) hol tudnék olcsón beszerezni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el tanfolyamra!
2010. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szeretnék tanfolyamot 16 éves vagyok... remek a kézügyességem próbáltam már csak a cuccok kellenek
2010. jún. 2. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Vaterán mindent megtalálsz. Külön-külön, és egyben is.
2010. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szakma,nem lehet csak úgy nekiállni!De megpróbálni meglehet ha szeretnél szép zöld gombás vagy algás körmöket, elvékonyodott hártyaszerű agyonreszelt körömágyat. Persze könnyűnek látszik,csak fel kell kenni oszt jól van,de egy szép esztétikus köröm megépítéséhez jóval több kell. Máskülönben a végeredmény ormótlan vastag hepehupás körmök,amik pár napon belül leesnek vagy eltörnek!
2010. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
annyira szeretem,hogy ez az oldal annyira jó votl most meg néhányan nem képesek válaszolni csak oktatgatni...nem mindegy hogy milyen lesz?az én körmöm...és a neten nagyon jó leírások vannak!!
2010. jún. 3. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt többféle készlet közül választhatsz :) Remélem segítettem!

2010. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!