Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan festhetném kékre a szám?

Hogyan festhetném kékre a szám?

Figyelt kérdés

Rúzst nem találok sehol kék színben, ha meg van is, nem adok rá ki sok pénzt. Egy jelmezhez kell, egész napos rendezvény, nem tudom szemceruzával mennyire lenne tartós.

Van ötletetek?

(Nem, nem verem magam szájon hogy kék legyen)



#száj #smink #kék rúzs
2014. márc. 24. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

vannak ilyen testfestős festékek, vegyél olyat.

vagy ételfesték.

esetleg "befogós" nyalóka :D

2014. márc. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eurosban vettem világos, sötétkék rúzst is, 200 ft körül. De kínaiban is láttam már ilyet régebben. Persze szemcerka is biztos megteszi egy alkalomra csak keress valami tartós, puha fajtát.
2014. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A make up plaza oldalán kék pout paint is van (sleek), de van kék rúzs is (pl stargazer...)

Mindkét terméket próbáltam más színekben...a pout paintből vérpirosat, és az tökéletes, a stargazer rúzsok közül pedig feketét, és én azt is szeretem...:)

2014. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok...bocsi én csak a konkrétan erre való termékeket írtam le...

A müllerben és a dm-ben is láttam ilyen gyerek arcfestős festéket (nem tudom mi a hivatalos neve), és ott is lehet kéket kapni...ha alternatívákat keresel...

De szerintem egy kék szemceruza se lehet rossz ötlet - csak az valószínűleg hamar lejön...:)

2014. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem találsz kék szájfestéket, fordulj a régi jó retró-gyerek módszerhez: benyálazott kék dunakavics. Gyerek korunkban dunakaviccsal festettük pirosra a szánkat és kékre a szemhéjunkat....aztán ugyanezzel a lendülettel küldött minket a tanár mosakodni.:-)
2014. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A cukorkák nem jók sajnos, versenyezni fogok, és nem jó a félig kék száj ami épp kopik.. Szerintem maradok a szemceruzánál :/
2014. márc. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!