Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami csodaszert tudtok-e...

Valami csodaszert tudtok-e karikás szemre (sötét karikák)? Sminktippek és bőrápolási tippek (pl. természetes pakolások) is érdekelnek.

Figyelt kérdés

Eddig akárhány korrektor (tégelyes) akárhány színárnyalatát próbáltam ki (rózsaszín, majd rá a sárgás szín), az eredmény mindig ugyanaz lett: csak kihangsúlyoztam a szemeim alatti karikákat és az apró ráncokban „megült” a korrektor.

Szóval, ha bármilyen sminktippet, vagy bőrápolási tippet tudtok sötét karikás szemre, akkor kérlek Benneteket, hogy írjátok meg. Köszönöm előre is!



2014. márc. 24. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
én vettem direkt arra való korrektort, de sajnos az sem segített :((
2014. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. aludj sokat, jól és rendszeresen. :)

2. táplálkozz egészségesen

3. hidratáld a területet szemkörnyék-ápoló krémmel, ez is lehet egy ok, amiért "megül" a korrektor.

a másik amiért megülhet (azon kívül, hogy nem jó minőségű), hogy túl sokat használsz belőle. ha jó a korrektr, nem kell belőle sok. ne húzogasd a szemed alatt, hanem apró "nyomogató" mozdulatokkal tedd fel és csak a végén simítgasd nagyon óvatosan (bocs, ha ezt már tudtad)


az Yves Saint Laurent-nak van egy Touche Eclat nevu "csodaszere", ez egy fényvisszaverő cucc, egy kicsit felraksz a korrektor fölé és tényleg csodás. ha ez túl drága, akkor jó alternatíva a Garnier (személyesen még nem próbáltam, de rengetegen dícsérik és tulképp azt mondják, hogy jó helyettesítője a touche éclat-nak).

[link]


sok sikert.

2014. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáltad már a catrice camouflage korrektort? vagy szintén a catrice márkától az allround korrektor palettát?( nekem a paletta van meg és jó)
2014. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

uborka szelet a szemre,fél óra pihenés. Felfrissül a szemhéj, mintha te innál egy kávét és attól picit jobb lesz...

énis a catrice-re szavazok, és az oriflame 3 színű korrektorát is ajánlanám , mindkettő bevált. Mindegyiknek baráti az ára is.


Még egy tipp : próbálj meg nem annyit stresszelni

2014. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2014. ápr. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!