Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök gondokkal küszködöm....

Szemöldök gondokkal küszködöm. A jobb oldali íve lentebb van, ha ki van festve a bal oldali szépen néz ki a jobb nem. Voltam kozmetikusnál de ugyan ugy lett kigyantázva. Kinek van ilyen gyakorlata?

Figyelt kérdés
A szemöldököm vékony is meg nehezen nő.tetováltatni háát nem nagyon tudom,mivel lehetne korrigálni?
2014. márc. 26. 11:44
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] sajnos ilyen a szemöldököm
2014. márc. 26. 11:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltűnő a különbség viszont túl vékonyra van kiszedve.
2014. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem feltűnő a különbség. Viszont tényleg nagyon vékony. A szép szemöldök szerintem az egyik legfontosabb dolog a szépségápolás terén.

Nekem is túl lett szedve még régen, én sok munkával és ricinus olaj segítségével szépen vissza tudtam növeszteni, addig meg kirajzoltam minden egyes reggel, szemöldökporral fixáltam.

Meg kell keresni a számodra megfelelő formát (árulnak sablonokat is, ezzel is próbálkozhatsz..) és rajzolgass. Sajnos mást nem tudok ajánlani :(


21/L

2014. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne gyantáztasd!! a kozmetikusod nem jelzett, hogy nagyon vékony a szemöldököd? el sem hiszem, hogy van ilyen....

egyszer nekem is túl volt szedve, bár iylen vékony sosem volt. nálam belül volt nagyon kiszedve, és rövidebb lett a szemöldököm sokkal. de használtam szemöldökport és ceruzát, amivel kipótoltam az adot részt, amikor elkezdett nőni. persze az egész szemöldököm kifestettem, hogy egységes legyen. azóta szép a szemöldökformám, mégis a mai napig kihúzom ceruzával, mert úgy sokkal szebb :)

ügyeskedj! puszi

u.i. az én szemöldökömhöz soha nem nyúlt kozmetikus, egész életemben magamnak szedtem, és még pasik is megdicsérik a szemöldököm :)

L21

2014. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi válaszokat.sajnos 14 éves korom óta lett szedve a gyantázással azt hittem tud cseppet alakítani.ricinussal próbálkozom én is több kevesebb sikerrel akar visszanőni.sablonokat hol lehet kapni?
2014. ápr. 9. 14:38
 6/7 A kérdező kommentje:
rajzolással oldom meg de komoly technikát igényel minden indulásom előtt.
2014. ápr. 9. 14:39
 7/7 A kérdező kommentje:
vettem szemöldök sablont :( hát sajnos nagyok meg túl vastagok
2014. jún. 1. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!