Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A francia b. kiskutyám tegnap...

A francia b. kiskutyám tegnap óta a jobb lábára kevésbé áll rá, (de nem mindig) viszont néztem nem látok semmit rajta, rendesen eszik kedve nem változott, ha lemegyünk ugyan úgy rohangál mint eddig, kicsit néha felemeli. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap mielőtt észre vettem, sokat rohangált lent. Másik kutyussal játszott, lehet meghúzhatta egy kicsit. Ha hozzá érek nem nyűszit,hogy fájna neki?
2014. febr. 19. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meghúzódott (ez nem feltétlenül fáj nekik), de az is lehet, hogy csonthártyagyulladása van. Kíméld pár napig/hétig, ne engedd, hogy ugráljon. Ha nem javul, akkor orvos.
2014. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!remélem minden okés lesz
2014. febr. 19. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Nem hiszem, hogy nagy gond lehet, ha nem fáj neki.

2014. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem,de én ugyebár nem tudhatom olyan szinten,hogy fáj-e neki,de nem nyűszit,hagyja hogy masszírozzam,rohangál,játszik.Ha lemegyünk meg főleg szaladgál,csak néha néha felhúzza és biceg,de nagyon rövid ideig van úgy hogy leteszi és rendesen használja..
2014. febr. 19. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Az térdkalács (patella) probléma lehet, az ilyen kistermetű kutyusoknál elég gyakori. Érdemes lenne telefonon beszélned róla az állatorvosotokkal, hogy tudjon róla, és a tanácsát kérni.
2014. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
az is lehet, de nézd meg a tappancsát nem ment-e bele valami...esetleg a körmét, nincs e farkaskörme....
2014. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Néztem nincs benne semmi.

Zöldkagyló kivonatot adhatok neki szerintetek?

2014. febr. 19. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyik lábán van a gond? Nagyon nem mindegy.
2014. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jobb hátsón

De megy a kutyus,csak néha biceg és felemeli,

Ha szaladgál akkor leteszi

2014. febr. 19. 13:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tipikus patella....én nem a házi orvossal, hanem egy ortopéd szakorvossal konzultálnék erről. Azt nem írtad h mennyi idős a kutya, de mivel "kiskutyámat" írtál így feltételezem, fiatal, max 1 éves...és olyan esetben amikor ilyen fiatal korban ennyire látványos a patellaficam, akkor az később - kezeletlenül - gondot fog okozni.
2014. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!