Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A dm-ben vagy a Rossmann-ban...

A dm-ben vagy a Rossmann-ban kapható olyan szempilla spirál, ami egyszerre hosszít és dúsít is?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek hosszú sűrű szempilláim, ezért kénytelen vagyok többször átmenni rajtuk, és amiket most használok, attól csak összeragadnak, pedig jó minőségűek, ráadásul szempilla göndörítő sem tart sokáig. Ilyesmi hatást szeretnék elérni:

[link]

ilyet használok:

Rimmel londod - extra wow lash: [link]

Maybelline: [link]



2014. márc. 27. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be: [link]


Ha a hosszával elégedetlen vagy, esetleg próbáld ki a 3D-s műszempillát. :)

2014. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hosszát nem lehet szempillaspirállal megnövelni.

Nekem a miss sporty sárgája, meg a lovely sárgája vált be, esetleg még a maybelline szintén sárgája.

De ha sehol nem találsz, akkor rendelj pl a makeuplazaról,ott profibbak is vannak és nem drágábbak.

2014. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hosszát is meg lehet növelni, ha a spirál anyagában kis rostok vannak, amik a pillákra tapadva hosszabbítják őket. Én a Maybelline spiráljait szeretem.
2014. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!