Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, hogy fél év zselés...

Normális, hogy fél év zselés műköröm után elvékonyodott a körmöm, simán behajlik?

Figyelt kérdés
Már az utóbbi pár hétben a zselé alól is levált a körmöm, nagyon elvékonyodott, úgyhogy leszedettem a zselét és most 2-3 hónapot várok, hogy lenőjön az elvékonyodott rész. Gél lakk esetleg jobb megoldás lenne utána, kevésbé káros a körömre?

2014. márc. 28. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem gél lakkos volt fent 1 hónapig..előtte szép nagy erős körmök, azóta hajlik,törik minden baja van pedig már 3 hónapja nincs fent..
2014. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Műköröm felrakása előtt reszeltek a körmöd tetejéből? Ha igen, akkor meg sem kell lepődni, hogy tönkrement a körmöd.

Szerintem amúgy 2-3 hónap alatt nem nő le.

2014. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a körmöd a teljes hosszában elvékonyodott, nem lesz elég a 2-3 hónap. Nekem kb. 5 hónapja esett le (brr) a körmöm (rácsuktam az ajtót), még most is hiányzik kb 2 mm.
2014. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
12%
Igen, normális hogy elvékonyodik a köröm. Ez a műköröm "mellékhatása". A köröm felragasztásakor a saját körmöd is sérül, mert amihez ragasztják abból mindig egy kicsit felold a ragasztó (ne szó szerint értsd, de hasonlóan működik) ez alól a zselés sem kivétel. A műköröm alatt nem kap levegőt a saját köröm, tönkremegy, elvékonyodik. A műkörmöt nem állandó használatra találták ki, sajnos a divat mást diktál. A köröm lenövése 6-7 hónap, attól függően, kinél milyen gyorsan nő.
2014. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó, most jobb lett volna, ha meg se szólalsz.

Attól vékonyodott el a körmód, hogy a körmösöd túlreszelte.

A köröm elhalt szaru, a halott dolog, pedig nem lélegzik. A zselé pedig nem oldja a körmöt. Hagyd lenőni a gyenge részt, és ugyanolyan lesz, mint előtte.

Gél lakkból létezik olyan, amihez nem kell mattítani a körmöt, keress olyan körmöst, aki már ezt a technikát alkalmazza.

Egy műkörmös

2014. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joy Turner ***** válasza:
80%

Atyaisten... A zselé feloldja a körmöt! Állati nagy baromság! Nem a zselétől megy tönkre a köröm, hanem a béna körmöstől aki szétreszeli a körmöd.

Egy másik körmös

2014. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a zselés műkörömben kell keresni a hibát.. :)

Hiszen a zselé nem vékonyítja semmiféleképp a körmöt, ahogy a túlzott reszelés(ami ezesetben lehetetlen mivel csak fél évig volt neki) sem..

Ha valamilyen vitamin hiányzik a szervezetedből(vashiány.kalciumhiány),vagy vérszegénység(nincsennek a körmödön barázdák??)...

Sajnos ezek a körmön is kifejtik a hatásaikat.

Fogyassz több vitamint, és várd meg míg lenő :)

2014. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!