Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Almazöld szem, rézvörös...

Almazöld szem, rézvörös egyenes haj (nem festett), hófehér bör az arcom kicsit szeplös, normál testalkat. Milyen smink illik hozzám?

Figyelt kérdés

Esetleg milyen színű ruhák , szájfény stb...

Irjatok tippet nagyon kéne ! köszi elöre is!♡



2014. márc. 30. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Világosabb színü smink és egy piros rúzs dukál. A vilagosabb pl.világoszöld,pasztellszínek,fehér ilyesmi:)

Ruhák szintén valami világosabb póló+sötêtebb nadrág,de ez stílusfüggö:)

2014. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a meleg színek: pirosas, korallos, narancsos, sárgás dolgok, esetleg melegebb árnyalatú zöldek feldobva egy kis feketével/kékkel/ezüsttel (vagyis hidegebb szníekkel...és nem csak a zöldre értem)


A szemedre pedig narancsok, korallok, zöldek, barnák, nude színek (de szerintem a túl rikítóakat kerüld)

Rúzsnak viszont mehet egy szép vörös, vagy korall rúzs...:D


De természetesen stílus függő is..:D

2014. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!