Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Fiúk! Nektek bejönnek a szemüveges csajok?

Figyelt kérdés
Én most 16 éves vagyok. Kék szemű, hosszú barna hajú lány, de sajna szemüveges.
2014. márc. 31. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok,de azért válaszolok:)

Vannak nagyon divatos szemüvegek és sok lánynak nagyon nagyon jól állnak(nem a páwás szemüvegre gondolok).

Javithat is a szemüveg az összképen és biztosan sok fiúnak bejön:)

Nekem bejönnek a szemüveges fiúk:D

2014. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egy lány tetszik, akkor szemüvegben is tetszik, sőt ha stílusához illő szemüveget választ, az még dob is az összképen. Nekem van több kontaktlencsét hordó lány ismerősöm is, és nem értem miért nem szemüveget hordanak, szerintem tökre szexin néznének ki benne. (ezt a következtetést abból szűrtem le, hogy néha láttam őket szemüveggel)

23/F

2014. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a lány akkor egy jó szemüveggel nagyon szexi titkárnős beütése lesz. Ha a lány eleve nem szexi akkor mind1 hogy szemüveges vagy nem.
2014. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!