Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljek, ha szemüveges...

Hogy sminkeljek, ha szemüveges vagyok, de ha leveszem szinte semmit se látok, így csak úgy tudok sminkelni ha rajtam van a szemüveg?

Figyelt kérdés
Kontaklencse nem igazán jön szóba,szemüveg nélkül elég "torznak" látom a fejem. Így viszont semmi látványos sminket nem tudok készíteni. A szemüvegem -4es vagy 5ös,nem tudom pontosan.
2014. márc. 23. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
-5,5-ös a szemem, így is tudok szemüveg és kontaktlencse nélkül sminkelni. Állj közelebb a tükörhöz, ne méterektől sminkelj!
2014. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Közel kell hajolni.
2014. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem -6os, és simán látom az arcomat, ha közelebb hajolok a tükörhöz. Ha 10 centiről se látod magad élesen, akkor ott valami baj van :D
2014. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát látom magam,de nagyon erölködik a szemem,és egy tusvonalat nem tudok normálisan megrajzolni.

Ha nincs rajtam szemüveg,pillanatok alatt megfájdul a fejem.

2014. márc. 23. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 5.75 és 6.25,de tudok sminkelni szemüveg és kontaklencse nélkül.hajolj közel a tükörhöz:)
2014. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Micsoda tanácsok!

Én ötcentiről se látok élesen a jobb szememmel úgy, hogy 1,5-es szemüveg kell rám. Képtelen vagyok fókuszálni, összemosódik az egész és megfájdul a szemem félperc alatt.

2014. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Orrod végére tolod a szemüveget és hátrébb döntöd a fejed.
2014. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Akkor mégis mit javasoljunk neki? :D Hogy haljon meg sminktelenül? Nem tud erre szerintem senki jobb megoldást :D Ha nem látja, akkor nem látja. :D


Vagy, akkor lézereztesd meg a szemed, vagy kérd meg minden reggel egy barátnődet, vagy anyukádat, hogy sminkeljen ki. Vagy ha sok a lóvéd, sminkeltess minden nap kozmetikussal. Jobbat nem tudok :D Vagy szerezz egy monoklit (tudod, az az egy szemre való lencse, ami láncon lóg, a régi időkből :D ) és akkor az egyik szemeddel mindig látsz. :D

2014. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem lenne rossz ötlet, ha vennél egy tükröt, aminek az egyik oldala kétszeresen nagyít. Talán az segítene valamennyire:)
2014. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

8-as,


végül is... boldogan megvagyok smink nélkül.

És van, ami nem műthető. Pl. az enyém se.

2014. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!