Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Reggel lazán f*án felkenem az...

Reggel lazán f*án felkenem az alapozót, nap végére meg úgy nézek ki, mint aki most ébredt fel . Hogyan tudnám valahogy fixálni, hogy fent maradjon kicsit tovább?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 17:30
 1/7 anonim válasza:
Vegyél másfajta alapozót.
2014. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb alapozó, és púderrel fixáld.
2014. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most az AVON-ból lehet rendelni fixáló spray-t, viszont nem tudom mennyire egészséges nap, mint nap magadra fújni....
2014. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó fajta alapozó egész nap a helyén marad fixálás nélkül is. Szóval azt ajánlom cseréld le a mostanit.
2014. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jó az alapozó, akkor púder nélkül is órákig fenn kell maradnia.
2014. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. ápr. 5. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen alapozót használsz?


Amúgy ha raksz alá primert elvileg tartósabb lesz (nekem nincs primerem csak ezt hallottam).

Púdert használj mindenképp.

Vidd magaddal az alapozót, púdert, meg egy kis tükröt és akk napközbe ki tudod igazítani. Csok

2015. máj. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!