Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmözni szeretnék otthon,...

Műkörmözni szeretnék otthon, de tisztességesen! Lehet ilyet?

Figyelt kérdés

Természetesen azután, hogy a tanfolyamot elvégeztem (nem a béna körmösök közé akarok tartozni akik hobbi szinten csinálják!) Szalonba akarok majd dolgozni, de tisztában vagyok azzal is, hogy oda csak úgy vesznek fel ha van gyakorlatom. Hol máshol tudnám ezt megvalósítani mint otthon...de nem akarom sunyiba csinálni,nem akarok büntetést kapni! Mit kell ehhez tennem, és megéri e bevallani, vagy olyan szánalmas országban élünk, hogy aki tisztességesen akar dolgozni az éhenhal?


Köszönöm a válaszaitokat :)



2014. ápr. 3. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthon csak úgy dolgozhatsz hivatalosan, ha ott alakítod ki a szalonodat. Külön bejárattal, külön vizesblokkal rendelkező részt kell kialakítani, Neke d pedig vállalkozói engedély kell.
2014. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A vállalkozói az oké, de akkor ezek szerint az esélytelen h lenne egy küldön szoba a lakásomban egy asztallal (meg a többi cuccal) adok számlát és akkor ennyi ?

Köszönöm a választ !

2014. ápr. 3. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy ,ha nincsen kialakítva az ÁNTSZ feltételeihez . Eléggé sokmindenre oda kell figyelni . De ha elvégzel egy tanfolyamot,akkor úgyis fogod tanulni.
2014. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldhato úgy ahogyan te elképzelted, mivel már több körmösnél is jártam, aki otthon dolgozótt és nem kispályás műkörmösok, tehát nem hiszem, hogy bevallaltak volna, hogy valamit nem előírás szerint csináljanak. Külön vizesblokk egyiknél sem volt, csak egy normál fürdőszoba, látszott hogy azt használják ők is. Azt hiszem feltétel még hogy ablak legyen, a szellőzés miatt. De a legjobb ha utánakérdezel a NAVnál, ÁNTSZ nél, ők tudnak biztos infót mondani. Az hogy be legyél jelentve havonta 50 ezer Ft minimum, ha nincs más főállásod.
2014. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!