Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Összetört púdert vízzel is...

Összetört púdert vízzel is meg lehet javítani, vagy csak alkohollal?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen, hogy gyógyszertári alkohollal lehet, de most ezért vegyek? Vki azt írta, hogy körömlakklemosóval is megoldható. Az van itthon, de nem tudom ki merjem-e próbálni. Simán vízzel szerintetek működne?

2014. ápr. 3. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alkohol gyorsan párolog és fertőtlenít is. A víz lassan párolog, az alatt elszaporodhatnak akár a bacik is nedves közegben (ezért kéne száradni hagyni a szemhéjpúdereket is, ha nedvesen használod - csak ott azért kevesebb vízről van szó).

Acetont nem kevernék olyasmibe, amit az arcomra kenek, mert szerintem a szaga megmarad, meg a körömlakklemosókban vannak más adalékanyagok is, ami miatt már lehet nem a legjobb.

Szerintem inkább vegyél egy kis üveg alkoholt, az a tuti. Jól jöhet még máshoz is. :)

2014. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülhet a gyógyszertári alkohol?
2014. ápr. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!