Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen dezodort használsz?

Milyen dezodort használsz?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jót ami hat is, és nem 700-800 ft? Stiftre gondoltam. Nagyon sok dezodort kipróbáltam a fa-tól kezdve a Garnierig. Garnier golyósat használtam, de az nagyon csíp. A Fa semmire se jó. Már egy csomó pénzt kidobtam. Ti milyen stiftet használtok? Mire beérek a suliba "elfolyik" és izzadok. Persze nem büdöset, de folyik rólam. Eleve egy kis futástól is tiszta piros a fejem. Gyógyszertári készítményeket nem szeretnék, így is érzékeny a bőröm. Ti mit használtok? 17/L
2009. dec. 20. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A Babának is vannak dezodorjai, nekem használ =)és kellemes az illata is.
2009. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Dove zöldteás,uborkás asszem.golyós,és kb 5-600ft a db-ben,nekem nagyon bevált,bár nem vagyok az a tipikus izzadós,de nagyon jó illata van egész nap.
2009. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem a golyós meg a stift semmit nem ér... fújós garnier mineralsot használok semleges az illata is úgyhogy parfümözhetsz is meg én nem is izzadok tőle..szal nem láccik érted mert izzadni mindig izzad az ember csak vagy látszik vagy nem:)
2009. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nivea


[link]


nagyon jó illatú és invisible:) de a többi illatú niveát is nagyon szeretem!

2009. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazt, amit az utolsó válaszadó, niveát. :) Tényleg jó. :)
2009. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem most AVON-os Little Black Dress van. De nekem az illatán kívül ugyanolyannak tűnik, mint az összes többi.
2009. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Fa - Pink Paradise meg az új Rexona parfümös dezodorok :)
2009. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!