Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Miért divat manapság...

Lányok! Miért divat manapság az otromba vastag rajzolt szemöldök?

Figyelt kérdés
Szerintem egyszerűen szörnyen néz ki, főleg ha világos hajhoz jó kis feketével van kifirkálva.
2014. ápr. 10. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
mert sajnálják a pénzt, h elmenjenek egy jó kozmetikushoz, inkább maguknak összebarmolják, úgy ahogy gondolják, h divatos, vagy mert látták valakin, akinek jól állt. eszükbe sem jut, h egyrészt rohadt rosszul áll nekik, másrészt igénytelenül készítik el maguknak. imádom én is a vastag, hangsúlyos szemöldököt, de mindennek van egy módja.
2014. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem divat.

Attól, hogy sok igénytelen sötétebb bőrű lánynak ilyen van, még nem divat.

Aki ad magára, annak nem olyan.

Fekete szemöldököt ráadásul SOHA, még fekete hajhoz sem csinálunk!

Magára adó kozmetikus nem festi be feketére, tetováló nem tetovál feketével szemöldököt.

Vagyis biztos van, aki bármit megcsinál, amit mondanak neki, ha kifizetik...

2014. ápr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg pl ennek az osztálynak a tablófotóit. Hát szörnyen néznek ki a szemöldökök...

[link]

2014. ápr. 11. 08:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ja. hát igen. ez most tényleg divat, de van amelyik tényleg iszonyú előnytelen. valószínűnek tartom, h ezek jó részét kozmetikus csinálta, mert úgy látszik. egyébként lehet onnan indul el, h most a kifutókon is a vastag szemöldök hódít, és ez neki a magyar változata:)
2014. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hűűű itt a formákkal is baj van.

Nekem ügyes kozmetikusom van, feketével festi a szemöldököm, és nem nézek ki természetellenesen, meg a formát is jól eltalálja (nekem természetesen vastag)

Amikor kopni kezd, akkor sötétbarna ceruzával töltögetem, de nem vastagítok rajta.


Az sokkal gázabb, mikor valaki nagyon vékonyra szedeti és mindennap úgy rajzolja magának.pl VV Zsófinak még nem volt 2x ugyanolyan szemöldöke, na meg egyforma sem kettő.

2014. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dorcsuu ***** válasza:
Hát szerintem a Lily Collins- vagy főleg Cara Delevigne-féle ötcenti vastag szemöldök egy katasztrófa, de egyébként egy hangsúlyos szemöldökkel még nincs baj. Az enyém se nagyon vékony, de nem is túl vastag, szép keretet ad az arcomnak. Azért azokon a fotókon a legtöbb szemöldöknek eleve a formájával van a baj, egyszerűen nem passzol az arcukhoz.
2014. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Cara Delevingne hozta divatba. Meg mostanában a divat amúgy is a természetesség felé húz. [link]

De amik a linkelt képen vannak azok borzalmasak. Nem akartam elhinni, hogy ilyen van, mikor végignéztem a lányokon. 99%-uknak iszonyatosan igénytelen, szar szemöldöke van, mint valami rossz paródia. Rossz a forma, rossz a szín, rossz a smink. Nincs ezeknek anyjuk? Vagy tükrük?

Szerintem amúgy szebb a vastagabb, természetesebb szemöldök mint a vékony, nagyon formára szedett. De én vastag, természetes alatt ilyeneket értek: [link]

[link]

2014. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előzővel egyet értek,

hányadék/fos,

és attól tartok ezek a lányok a szüleikkel együtt vannak szellemileg elborulva.


Azt sem tudom milyen (szépnek tartott) színésznőnek vagy modellnek lenne ilyen szemöldöke, mert nem találtam ilyet,


Szerintem ezeknek az a szép amire más mondja hogy szép, nincsenek önálló elképzeléseik, mindent másokról másolnak.

2014. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 robiszalka válasza:
64%
huuhhuuuuu!!!! ez nektek csunya vastag??? igaz most 2017-van mostanra érte el a tetöpontot remélhetöleg!!!!! viccc!!!!!!!!!!!! bohocot !!!! csunya gonosz bohocot csinál magábol sok nö!!!! fujjjjjj undoritó!!!!-----FEKETE VASTAG TETOVÁLT
2017. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!