Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek közül az ecset szettek...

Ezek közül az ecset szettek közül melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés

1.

www.ebay.com/itm/4-PCS-Eco-tools-BAMBOO-Handle-Makeup-Brush-Set-Make-Up-Brushes-Tools-Blush-CB-/400645686292?pt=US_Makeup_Brushes&hash=item5d48580414


2.

Az 5 darabos szettet néztek ki


[link]



#ecset szett
2014. ápr. 11. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Eco-tools a jobb!
2014. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hááát... Az első puhának tűnik, és tömöttnek, de csak alap ecsetek. Első ami feltűnt, hogy nincs benne alapozóecset. Csak egy púder, korrektor, árnyékoló, és egy kerek fejű kabuki. Illetve ez egy utazó szett, mivel elég - sőt túl- rövidek. Ez pedig eléggé megnehezíti a használatukat.

Az Eco Tools márka nagyon jó minőségű ecseteket gyárt, DE ez nem az eredeti. Általában az e-bay-en jó másolók vannak, megpróbálnak fele annyi költségből hasonló hatékonyságú terméket kihozni. Zsákbamacska, mindig nézni kell az eladók %-ait. Én olyantól nem rendelek, akinek 97% alatt van. Ott már történt valami, és nem akarok 2 hétig gyomorgörcsben lenni.


A második linken látható 5 dbos nem győzött meg, de van benne alapozóecset!

Nekem a 11 darabos ecsetkészlet keltette fel az érdeklődésemet. Képről nehéz megállapítani, de elég tömöttnek és puhának tűnnek.

Nagyon csinos kis készlet! Mivel ezekkel az ecsetekkel mindenféle smink megoldható, és akármilyen állagú termékeink lehetnek! Úgy állították össze ezt a szettet, hogy pl alapozóból használhatunk folyékonyat, hab, és por állagút is, mindegyikhez van ecset. A szem ecsetekkel is pontosan ugyan ez a helyzet.

Azon az 1200 ft-on szerintem már ne múljon.

2014. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!