Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami egyedi és "extrém"...

Valami egyedi és "extrém" nyaklánc ötlet?

Figyelt kérdés

Amit itthol meg tudok csinálni pl.: gémkapcsok "összerakva".

Köszönöm előre is..


2009. dec. 20. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Láttam ilyen gombos megoldást, felfűzve gyöngyökkel is, meg mindenféle hobbi boltban kapható csiricsáré akármikkel. :)
2009. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem voltak otthon színes gyöngyeim, egy régi szétszakadt dobókockás nyalkáncom és felfűztem karkötőnek, és tök jó lett. :'D
2009. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

:DD nekem ez tökre bejön, csak én picit máshogy csinálnám meg, de ez tök jó, más szöveggel is meglehet meg minden:D

én amúgy ilyen dögcédula mániás vagyok, nem tudom mennyire extrém, vagy egyedi (sztem annyira nem:D) de akkor is a legkirályabb. (nem az ilyen wc láncra felfűzött műanyag, meg szivecskésre lyukasztott meg ilyesmisekre gondolok.:D)

2009. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kagylótészta körömlakkal lefestve? :) nekem bejön,csak ne érje víz!!
2009. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Köszönöm a linket, és meg is csináltam.. :Đ
2009. dec. 22. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
megmutatod majd milyen lett amit alkottál? :)
2009. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze!:)
2009. dec. 23. 09:29
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet kapni zsugorodó fóliát, arra akármilyen mintát rajzolhatsz, kivágod, beteszed pár percre a sütőbe és megvastagodik, összemegy, egy műanyag medál lesz belőle. Ebből nagyon jókat csinálni, én pl csináltam olyat, hogy színes muffinokat rajzoltam rá, (elötte lyukasztóval lyuk) és feltettem egy láncra őket :)
2009. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én pl vezetékes egeret tettem "nyakkendősen" a nyakamba :D sztem az hatásos xD
2009. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!