Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől lehet? Mennyi idő múlva...

Mitől lehet? Mennyi idő múlva kezd lenőni a körmötök? Legalább 2-3 hetet kikell birnia én ugy tudom.

Figyelt kérdés
Pénteken csináltattam zselés műkörmöt,hát már mikor készlett akkor is láttam,hogy nem tökéletes ,de elment!Csak otthon vettem észre mikor jobban megnéztem,hogy kezd eltávolodni a zselé,másnap pár körmömön olyan volt,mintha lenőtt volna már!egy-két helyen lepattogott a zselé!Gyorsan nő a körmöm ,na de nem ennyire!
2009. dec. 22. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

alapból úgy kell elkészíteni a körmöt, hogy ne érjen a bőrödhöz, mert akkor egyből fellevegősödik. És nem azért nem zselézik tövig a körmöd, hogy hamarabb menjél vissza hozzá, hanem mert lepattog, alá megy a víz, fellevegősödik stb.

És az hogy elkezdett már másnap epattogni, az azért van mert nem rendesen készítette elő a körmödet a körmösöd. Váltsál körmöst!

egy körmös

2009. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vagy csak simán zsiros a körmöd, vagy nem birja nagyon.ilyen is van

egy körmöshöz mentünk ismerősömmel, nekem egy hónap után sem akart leválni, lenőve már levolt

ismerősömnek pedig fele annyi ideig birta, lepotyogtak neki

2009. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!