Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szaj formahoz illik,...

Milyen szaj formahoz illik, alljol a voros vagy a rozsaszinnek kulondozo arnyalatai ruzsban?

Figyelt kérdés
Es ahhoz joll all a keves smink?pl: csak ki van spiralozva a szem,vagy ki van huzva?
2014. ápr. 21. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogy vagy a szemedet, vagy a szádat hangsúlyozd. Egy erős rúzs mellé csak minimálisan "szabad" festeni a szemet, és fordítva.


Az ideális színárnyalatot pedig nem a száj formája határozza meg, hanem a bőrtónus és hajszín.

2014. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy mondták előttem, nem a szájforma határozza meg.

De a vörös/piros rúzs vékony és/vagy kis szájúaknak nem áll jól!

2014. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okes.koszi
2014. ápr. 21. 15:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a felso kisebb mint az also.
2014. ápr. 21. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint ahogy általában a normális embereknek. Nekem is sokkal keskenyebb a felső ajkam mégis olykor hordok vörös rúzst, mert szeretem.
2014. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*átlagos embernek


nekem a felső ajkam jelentős mértékben nagyobb, mint az alsó, de kijelenthetem nyugodt szívvel, hogy normális vagyok.

2014. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a plasztikáztatott szájra céloztam, mert legtöbbször az ebereknek a felső ajkuk keskenyebb, mint az alsó. Nem sértésnek szántam.
2014. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem akinek nagyon vékony a szája annak nem áll jól a vörös.

mindenki másnak viszont nagyon jól áll.

a rózsaszín meg mindenkinek jó.

és valóban, a szemsminknél érdemes a kevesebbre törekedni, de a szempillaspirál mehet, egy kis tus is. persze attól függően, hová mész, estére pl még egy kis füstös smink is mehet.

2014. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!