Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gennyes a 2 napos nyelvpiercin...

Gennyes a 2 napos nyelvpiercingem! Ez normalis?

Figyelt kérdés

Szoval nem nagyon csak alul van , hogy kijon egy kis genny amit fulpiszkaval ovatosan le is szedek! Tudni szeretnem , hogy normalis e!


Plusz egy kerdes! :) szoval ilyenkor nem lehet tejtermeket enni meet , hogy van valami baci a tejben amitol konnyen begyullad a piercing! De mi van ha Fel forralom a tejet?

Meg a fagyi az meg van fagyva a bacinak meg kene halnia nem?


Elore is koszi :)



2014. ápr. 23. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem genny, hanem a sebgyógyulásból származó var, csak szájsebeknél ez fehéres. Nem szabad piszkálni, mert akkor sose gyógyul be! Tejet meg nem azért nem szabad inni, mert baktérium van benne, hanem mert amikor erjedésnek indul a szádban, akkor keletkezik egy olyan melléktermék, ami rosszat tesz a sebnek. Nem ártott volna tájékozódni, mielőtt egy ilyenbe belevágsz :S
2014. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A tejes dolgot interneten olvastam!

A gennyes valami Ami var AZT meg elneztem akkor ! Hidd el tudom , hogy a szamban nem less ugyan olyan mint pl a kezemen! De en nem igy kepzeltem el es gennynek gondoltam!!! :) tajekozodtam exert is voltam ketsegbe esve ! Ugy imadom amikor igy lathatatlanul vadoskodnak az emberek! :)

2014. ápr. 23. 15:08
 3/4 anonim válasza:
Semmilyen tejterméket nem javasolt fogyasztani. Nekem olyan 1,5 napos és kicsit gennyes, phlogosol-al ecsetelem / öblögetek napi 6-8x, el fog múlni, én másodjára szúrattam :)
2014. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Plusz egy kérdés.Normálisak vagytok?
2014. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!