Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 éves vagyok és az iskolába...

12 éves vagyok és az iskolába egy kis barna szempillaspirált és egy kis korrektort használok a karikakra. Szerintetek ez jó? Mert így érzem magam jól. Beszoktam göndöríteni a szempillam spiralozas elott!

Figyelt kérdés
Amúgy ez tényleg alig látszik de igyis 12 éves vagyok de néznek 14 nek az emberek

2014. ápr. 23. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 vagyok korrektort én is használok, szempillaspirált mondjuk még egyáltalán nem. Csak hozzá még színezett Labello-t. Szerintem a barna szempillaspirál úgysem látszik annyira, úgyhogy szerintem fölösleges. De ha ettől jobban érzed magad (és nem zavar, hogy idősebbnek néznek), akkor használd. Ártani nem árt, csak nem is használ. :)
2014. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hétvégén szoktam szempillaspirált használni...meg szünetekben :) én is 12 vok engem smink nélkül is 15nek néznek :) de ha te ettől érzed jól magad akkor... :)
2014. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem oké, de ne akarj idősebbnek tűnni...az rendben hogy így érzed jól magad, de ne öregítsd magad...:)

19N

2014. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönom a valaszokat! :) es igen amugy engem is smink nelkul is idosebbnek neznek szo sincs arrol hogy szeretnek idosebbnek tunni! :) amugy ez a smink(ha nevezheto annak) tenyleg nem latsztik! :)
2014. ápr. 23. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Hát én szégyellem a múltam, mert 2 éve több alapozót használtam mint ma. 13/L

Amúgy engem is mindig idősebbnek néznek. Én korrektort használok meg hozzá púdert.

2014. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2014. ápr. 26. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Belefér ennyi szerintem. Azt mondjuk cáfolnám, amit az első mondott, hogy a barna szempillaspirál nem látszik, mert általában alig világosabb a feketénél. Kb ugyanolyan a színűk, csak a barna természetesebb hatást kelt, míg a fekete művibb.

Amúgy nem rosszindulatból mondom, de ma már néha nem is lehet megkülönböztetni, hogy valaki 12, vagy épp 18 éves, szóval szerintem nem jelent sokat, hogy idősebbnek néznek...:)


Ha már mindenki leírta a korát, akkor : 17L

2014. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2014. ápr. 30. 23:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 13 éves leszek 2 hónap múlva.A mi sulinkban nem nagyon szabad sminkelni:S Bár korrektor nélkül egy lépést sem teszek sehova!Mondjuk szerintem ha nem használnánk sem lennénk attól rosszabbak/ápolatlanabbak.De ez ezzel a korral jár.Néhány csúnya pattanás helyet tüntetek el.Egyébként nem feltűnő smink a tiéd.És ha szabad a sulitokban,ettől jobban érzed magad,akkor nyugodtan!Mindenki úgy élje az életét ahogy élvezi!:)
2014. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2014. jún. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!