Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Első randira milyen sminkem...

Első randira milyen sminkem legyen?

Figyelt kérdés
Én a füstös sminket szeretem, szerintem az jól is áll. Vagy első randira nem jó?

2014. ápr. 25. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan legyen amit igényesen el tudsz készíteni, és illik az életkorodhoz.
2014. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Natúr sminket... Nem kell túlzásokba esni. Téged lásson elsősorban ne a sminked. A füstös is jó csak akkor ne feketével hanem valami szolid színnel.
2014. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Természeteset, amiben nem látszol teljesen másnak mint amilyen vagy. A pasik nem igazán szeretik az ilyen meglepiket, hogy bombázó vagy egy randin, máskor meg majd smink nélkül rád sem ismer.
2014. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Füstös szemek lehetnek,de pl barna,illetve szürke színekkel.Pirosító,korrektor,szemöldököt kicsit megrajzolni,natúr-ajakápolós-,vagy nagyon enyhén színezett ajkak,és kész is!:)Én így mennék:)
2014. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!