Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet az országban valahol...

Lehet az országban valahol Dior, Chanel, Armani sminkeket kapni?

Figyelt kérdés

Múltkor voltam Olaszországban és vettem pár Dior meg Armani smink cuccot.PErsze mondanom sem kell mennyire jók.

De sehol nem találok ilyet itthon.Találkozott már valaki ezekkel a márkákkal valahol?


2009. dec. 23. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Mármint a szüleid nem sajnálják a sminkeidre a pénzt és az ő anyagi helyzetük jó,gondolom.14évesen nem hiszem,hogy dolgozol.Majd ha kikerülsz a valós életbe akkor megtudod mi sok és mi nem.Én is megengedhetem magamnak ezeket a termékeket,de az általam megkeresett pénzből.Persze nem azt mondom,hogy ha a szüleid megveszik akkor persze élj vele,de erre ne legyél ilyen büszke.
2010. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

nem még nem dolgozom.és egyáltalán nem akartam ezzel menőzni vagy ilyesmi.barátaimnak se mondtam milyen sminket használok vagy ilyesmi.hanemm itt kérdezték hol lehet venni és válaszoltam hogy kb mennyibe kerülnek.nem akartam nagy képű lenni vagy fényezni magam hogy én megtehetem

14/L

2010. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!