Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik könny, evés, izzadás,...

Létezik könny, evés, izzadás, puszi és csókálló smink?

Figyelt kérdés

Egy esküvőre pl. menyasszonynak.

Mert ugye neki nem árt a smink, de egy napig max. kis igazításokkal ki kéne bírnia, elég ciki, ha lejön foltokban a festék, szétkenődik, rúzsos lesz a vőlegény, vagy valahogy kerül belőle a gyönyörű ruhára.

Nyilván a hölgynek is oda kell rá figyelni, de ezer fele kell még figyelni, kell még az ember hátára púpnak, hogy csak a levegőbe cuppantson és az örömkönnyek közepette meg ne törölje az arcát.



2014. ápr. 29. 17:47
 1/6 anonim válasza:
Vízálló sminket tudok ajánlani.
2014. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aden ajaktinta
2014. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha csókálló rúzst keresel akkor szerezz be egy Max Factor Lipfinity Lip nevű rúzst. Nem olcsó (vagy hát kinek mi), kb 3000 Ft de megéri! Nekem egy elég vörös árnyalat van meg bulikban használom csak, de túlél mindent! Csókot, evést, ivást! :) Sőt buli után hazaérve ha nem mosom le a sminkem csak bedőlök az ágyba amikor felkelek...a rúzs még mindig ott van!


Ne internetes oldalakról szerezd be mert én már belefutottam egy hamisítványba... az b 1 órát bírt. Vedd meg drogériában inkább dupla annyiért de akkor az tartós is lesz!

2014. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy korrekt sminkes/kozmetikus simán meg tudja oldani. Dolgoztam már (esküvőfotós vagyok) rengeteg nagyon jól sminkelt menyasszonnyal akinek még hajnalban is rendben volt a sminkje, pedig kapott kiképzést rendesen. Ezért drágább egy esküvői smink (jobb, tartósabb anyagok, hosszabb és bonyolultabb felviteli idő stb...) mint egy átlag alkalmi smink, nem azért mert a szolgáltató (jelen esetben sminkes/kozmetikus) lehúzós...
2014. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A színházas, filmes, táncos sminkek is jók.


Elvégre ott alap, hogy az előadó izzad, sír, leöntik vízzel, arcon csúszik és még kitudja mi.

2014. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 paradicsom31 ***** válasza:

vízálló sminkek

csókálló --> ajaktinta :))

2014. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!