Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldöktetoválás sebe mikor...

Szemöldöktetoválás sebe mikor alakul ki, milyen vastag, mikor kezd leesni?

Figyelt kérdés
Szombaton csináltattam egy szemöldöktetoválást, hosszában, néhány helyen megrepedt. Ez lehet attól, hogy nem kentem elég vastagon, mondjuk ki nem száradt, vagy ez már a seb maga, de nincs vastag sebem, nem is tudom, hogy sebnek nevezzem-e, olyan kissé vastagabb anyag. Nem fájt nagyon a tetoválás. Va egy ismerősöm, akinek nagyon fájt + szép vastag seb. Lehet, hogy nem ment elég mélyen az anyag?
2009. dec. 25. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked vékonyabb a sebed. Nekem is berepedt,hiába kentem szorgalmasan. Szerintem ez nem baj. Mindenkinek más a böre,lehet,hogy a tied nem olyan érzékeny,azért kisebb a sebed.
2009. dec. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tájékoztatást.
2009. dec. 25. 20:21
 3/3 anonim válasza:
nekem jó pár nap kellett mig lepotyogott,nem lesz baj:)nekem elég vékony és már jó másfél éve van
2009. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!