Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan szempillaspirált...

Tudtok olyan szempillaspirált ami leginkább természetes összetevőkből áll és nem irritálja a szemet? A mostanitól gyakran viszket a szempillám tövénél.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Dm-nek van egy natúr kozmetikumos saját márkája, az Alverde. Ott érdemes szétnézni, nagyon sokféle szempillaspiráljuk van.
2014. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A természetes összetevők sokszor allergének, pláne szemkörnyéknél nem kell ész nélkül elhinni mindent szerintem. Persze kipróbálhatod az alverdéset például, hátha beválik.

De azért nézz utána, milyen összetevői vannak a mostani spirálodnak, melyik irritatív, másnál volt-e ilyen hatása, mert lehet egy másik fajta teljesen beválik. Azt is jó lenne tudni, mióta használod, 3 havonta cserélni kellene. Milyen a keféje? Nekem volt, hogy azzal volt a gond, mert hozzáért a bőrömhöz is - semmi gond nem volt, amint tényleg csak a szempillára kentem (mondjuk nálam a kutya se veszi észre, mert sötét a szempillám, ha szőke vagy, akkor furán nézhet ki :D). És a lemosó is irritálhatott.

Saját tapasztalataimmal csak annyit ajánlok, hogy teljesen mindegy milyet használsz, csak ne essence legyen. Irritált, lepereg, amúgy is pocsék a legtöbb (amit próbáltam legalábbis). :D De másnak meg az válik be. Avonnal még nem volt gondom, Astor sem rossz, ezeket ajánlom, viszonylag érzékeny a szemem és kontaktlencsét is használok. :D

2014. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pár hónapja használom a Maybelline Colossal Volume Express Smoky Eyes spirált,persze időnként cserélem,de főleg az utóbbi időben vettem észre,hogy apró darabokban lepereg főleg a szemembe vagy a szemem alá és jól elkenődik. Azon kívül még az is feltűnt,hogy állandóan irritàlja a szemem,viszket tőle a szempillám tövében. Pedig szépen kifestette a szemem,azzal nem volt gond, de előfordult,hogy du-ra le is dörzsöltem :-)

A Rimmel Lash Accelelator spirált ismeri valaki? Jókat hallottam róla.

2014. ápr. 30. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valami természetes, még bőven lehet allergén vagy mérgező.
2014. máj. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám :/ én két éve az alverdés szempillaspirált használom és NAGYON JOO :)) azért is szeretem mert nem csomósodik és nagyon könnyű érzés a szempilláimon . Végre egy szempillaspirál ami nem drága és az érzékeny szeműeknek is lehet töle bájos pillája :)) remélem segíthettem
2014. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!