Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Carmex-ről?

Mi a véleményetek a Carmex-ről?

Figyelt kérdés
Én eddig csak a neten olvasgattam róla véleményeket. A többségükben ezek pozitívak, azonban akad néhány negatív kritika is. És ezek hatására kezdtem el gondolkodni azon, hogy egyáltalán szükségem van-e erre a termékre. Az én ajkaim nem kifejezetten szárazak. Szinte soha nem használok ajakápolót. Szerintetek érdemes megvennem? Nektek mi a véleményetek erről a termékről?

2014. máj. 1. 16:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egy jó termék. Én szeretem. De a tubusosat vedd, ha veszel. :)
2014. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az illata elég erős, és kimondottan cserepes, száraz ajkakra való.


Inkább a Neutrogena tubusos ajakápolóját ajánlanám neked.

2014. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem száraz a szád, és nem hiányolod, ne vegyél ajakápolót. Hozzászokik a bőr és utána sírva hisztizel, ha egy nap véletlenül otthon hagytad. :D Ha valamiért kiszárad az ajkad, kenj rá mézet, vagy sima hidratálókrémet és kész.

Carmex... hát egynek elmegy, de annyira nem nagy szám szerintem, az elején azt hittem, megtaláltam a varázskencét, de hozzászoktam elég hamar, és már nem olyan hatásos. De csak azért, hogy kenj magadra valamit feleslegesen, ne vedd meg.

2014. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én szeretem, hogy ilyen mentolos-hűsítő érzete van és nagyon jól hidratálja az amúgy eléggé száraz ajkaimat. Amúgy nem kerül sokba, egy próbát mindenképpen megér
2018. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!