Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakk valójában meddig tart?

Gél lakk valójában meddig tart?

Figyelt kérdés

gél lakk meddig tart a körmön? sok félét lehet olvasni, de gondolom a 4 hét marketing fogás.

Kinek meddig bírja a körmén? gyengül valamennyire a köröm tőle?

erős, gyorsan növő körmöm van, utazás miatt szeretnék ilyet, hogy ott ne kelljen festegetnem.


2014. máj. 3. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem néha szokott gellakkom lenni, de max 2 hétig bírja. Persze ez rajtam is múlik, mivel szokásom kapargatni, de most például ballagás miatt van fent, nagyon vigyázgatok rá, mégis kopik, pattog. Viszont nekem elég gyenge a körmöm. Utána ha leszedetem, általában szörnyen gyenge a körmöm, leszakad...

Viszont! A másik példa. Osztálytársamnak kb 5 hétig szokott fent lenni és a vége felé is még mindig egész szép!

Szerintem próbáld meg, lesz, ami lesz, egyszer megeri, mert tartós lehet! Meg kell tapasztalni! :)

2014. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joy Turner ***** válasza:
Nem marketing fogás. A négy hét az átlag. Egyéni köröm minőségtől is függ. Ezért esetenként változó. Valakinek több, valakinek kevesebb ideig bírja. Függ még a körmös hozzáértésétől is. Ha épkézláb körmöst találsz, akkor nem szabad, hogy érezhetően vékonyabb legyen a körmöd gél lakk után.
2014. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!