Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence lakkokról milyen...

Orsolyamaroon kérdése:

Essence lakkokról milyen tapasztalataitok vannak? Pl nálatok mennyire tartósak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A colour&go-t szeretem, bár árnyalat függő a tartósságuk, van ami egy napot se bír ki, de a nagy részük 3-4 napot tart...

A special effect körömlakkok jóval tartósabbak, én azokat szeretem általában 5-6 napig fent maradnak pattogzás nélkül...

Az alapplakkjaik nekem egyáltalán nem váltak be, akárhányszor használtam őket, egybe feljöttek a körmömről...lakkozással együtt...

A nyomdalakkjaik nagyon jók nyomdához, de ha körmöt lakkozol vele, akkor még aznap egyben lejön az egész, túl sűrű, használhatatlan lakkozásra...

2014. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most vettem egy síma colour n go-t,de ha 3-4 napot kibír, az nagyon jó.
2014. máj. 5. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az új kiadású Color&go nem olyan jó szerintem..a régi egész jól bírta, ez tényleg max 3-4 napig bírja, ami nálam nem túl sok, mert egy 200 ft-os lakk egy hétig simán fenn van a körmeimen. A színeik viszont szépek és a btgn fedőlakkot is szeretem:D
2014. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alea19 válasza:
Borzasztó, az egyik legrosszabb lakk amit eddig használtam, nem egy szín landolt már a kukában, mert már másnap a fele le volt pattogva, ami elfogadhatatlan. Nálam az abszolút kedvenc a Moyra, ami olcsóbb is, és maximum kopik, pattogni véletlenül sem pattog.
2014. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sz@r, 1 nap és pattog le. Rose nail sokkal jobb.
2014. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!