Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű rúzst használjak?

Milyen színű rúzst használjak?

Figyelt kérdés

Világos barna haj,világos zöld szem,elég fehér bőr.

Nem sokat sminkelem magam és még nem igazán tudom hogy mi áll igazán jól.

Ti mit ajánlatok?



2014. máj. 6. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy rúzs kiválasztásánál fontos,hogy milyen az arcberendezésed,a szád formája,a fogaid. Sok helyen írják,hogy a hideg színek jól állnak,de én úgy gondolom,hogy egy erősebb szín egy fehér bőrön olyan"beteg"hatást kelt. Én a melegebb színeket ajánlanám. Barack,karamell,homok,világos rózsaszín árnyalatú rúzsokat ajánlanám:)
2014. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
vörös
2014. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak hűvösebb nude árnyalatok is...pl a világos hideg, kékes rózsaszínek is jók...egyébként a narancsos-korallos-pirosak is, bár az kicsit erősebb már...

Szerintem próbálj ki tesztereket, és utána dönts...:)

2014. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. máj. 6. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Rimmel,Kate Moss rúzskolleciója,azon belül van egy matt,erős rózsaszín árnyalat,az szerintem nagyon jól állna,nem lőnél vele mellé.asszem 102es a száma,és piros a tubusa,vagy hogy is hívják:D
2014. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
inkább valami rózsaszínt hazsnálj de semmi képpen ne durva színt, abarátnőm is úgy hazsnálja és olyan néha mint egy élő hulla.
2014. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!