Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használja valaki a Vichy-től...

Andi80018 kérdése:

Használja valaki a Vichy-től a Dermablend alapozót? Tényleg annyira jól fed, mint ahogyan reklámozzák?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2014. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, és pont olyan mint egy ronda maszk felkenve. ha természetes fedés kell ne ezt válaszd.
2014. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt több véleményt is tudsz találni :)

2014. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég jól fed, viszont iszonyat természetellenes hatása van, ha nem tudsz szépen kontúrozni, élettelen és maszkos lesz. Szerintem a színválaszték sem valami eget rengető, nem is találtam megfelelőt, bár az új verzióban lehet több van, ezt még nem néztem. Mindenképp kérj előtte mintát, mert annyira azért nem olcsó, hogy csak rálegyintsen az ember, ha mégse jó.

Ha nagyon csúnya a bőröd, akkor a kezelés alatt oké, de ha nem olyan vészes a helyzet, inkább ne használd. Fotózásra, színpadra jó, alkalomra megteszi, de hétköznapra nem annyira ajánlom, nehéz szépen használni, nagyon feltűnő tud lenni - és az sokszor rosszabbul néz ki, mint pár bőrhiba. :)

2014. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Apics@ba. :-) Hát, ez eléggé lehangoló, akkor csodák még

sincsenek. Az a baj, hogy egyik alapozó sem fedi el a hajszálereket a burámon, ezért gondoltam, hogy jó lehet. Hát, köszi a válaszokat, még azokat a véleményeket megnézem.

2014. máj. 7. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hajszálereket akarsz eltüntetni, akkor használj korrektort. Nekem legalábbis ez vált be :)
2014. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De most mit vártok egy olyan termékről, ami tetoválást is elfed? Persze, hogy nem lesz természetes. viszont korrektornak használva pedig teljesen jó, és ha van egy kis affinitásod a sminkeléshez, akkor nem is fog szarul kinézni.
2014. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!