Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bejön a srácoknak ha egy...

Bejön a srácoknak ha egy csajnak viszonylag sok piercingje van látható helyen?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Van már több piercingem több helyen is, de szeretnék még többet csináltatni. A barátnőm szerint hozzám különösen illenek a piercingek. Jelenleg az orromban, a szemöldökömben, az ajkamban, a nyelvemben, a köldökömben és a füleimben vannak pc-k.

Arra gondoltam, hogy főleg olyan helyekre akarok berakatni plusz ékszereket amik szem előtt vannak. Szerintem akkor van értelme, ha látszik is. Szeretnék az ajkamba még 2 karikát, egy septumot és egy bridge pc.-t. Szerintetek megcsináltassam? Én nagyon szeretném! :)

Kérdés, hogy a pasiknak mennyire jönnek be a pc-s csajok?

Pl.: Nekem nagyon tetszik a csaj!!! Bár idáig nem biztos, hogy elmegyek... de ki tudja..

https://www.youtube.com/watch?v=Ld1ZudbXJDQ



2014. máj. 10. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Pontosan 3 évvel ezelőtt, volt orrkarikám, fültágítóm 2x 25mm, rájöttem normális nőm sose lesz, még olyan se aki szintén benne van ebben hisz olyan ritka egy piercinges csaj , hogy nem érte meg várni, kivettem, a tágítómat leszűkítettem 13mm-re.


Régen bejöttek most már rájöttem nem tudnám magam felvállalni velük Magyarországon, ahol az emberek már azért beszólnak a másiknak ha van egy arany szemfoga.

21F

2014. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejönnek a piercinges csajok! Valahogy sokkal izgatóbb számomra egy ilyen csaj! :) De abban egyet értek az előzővel, hogy sokan nem mernek felvállalni Magyarországon egy ilyen lányt barátnőnek, mint amilyen a videón is van. Én kivétel vagyok, mert nagyon nagyon nem adok arra, hogy ki mit szól! Csak sajnos itthon a többség nem ilyen. Még ha meg is csináltatod magad ilyenre, még akkor is ott van az a "veszély", hogy a srácok még akkor sem fognak szóba állni veled, ha titokban tetszel nekik. Sajnos a többségnek jobban számít itthon az olyan emberek véleménye akiket nem is ismersz, csak épp jönnek szembe az utcán és talán soha nem látod őket többet...

Amúgy Nyugat EU-ban sokkal szabadabb a gondolkodás. Láttam egy pár ilyen csajt!!! Nagyon bejön!!! :P

2014. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is piercinges vagyok, bár nekem ennyi nincs (de még én is alakulóban vagyok, még lesz pár)...az eddigiek nekem nem ijesztették el egyik pasi jelöltemet se, annyi, hogy a visszafogottabbak nem mernek hozzám se szólni...ami nem is baj mondjuk, úgyse tudnék velük mit kezdeni...

Viszont amit te írsz már lehet kicsit túlzás, de én megértelek, tudom milyen függőséget okoznak ezek az ékszerek...éna bridge piercinget már nem csináltatnám meg, és karika helyett talpas ékszert választanék, kevésbé kihívó, de mégis ott van, és jól néz ki...:)

2014. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

5 fülpiercing, septum, ínyfék, köldök, nyelv és intim piercing tulajdonosa vagyok. Még egyet szeretnék a melleim közé :)

De mint előbb is olvasva, NE FOGLALKOZZ MÁSOK VÉLEMÉNYÉVEL. Ha neked tetszik, csináld meg! Nem a karikákon fog múlni, hogy a pasiknak tetszeni fogsz-e...lehet egy bűn ronda lány 20 piercinggel a fejébe..na az nem fog senkinek! De lehet egy szép lány is, akin tényleg nem számítanak a lyukak..


Azért ne csináltasd meg, mert mi lesz pasifronton... :)) Szard le! Ezek csak plusz szépségek szerintem! ;)


Egy 25 éves ANYA ;) (igen, sokszor hisznek a septum miatt a kisfiam nővérének, mint anyukájának..)

2014. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kicsit off is, de respect a négyesnek, amiért szülőként is vállalja önmagát!!!

Amúgy teljesen egyetértek vele...:)

Én is szeretem a testékszereket...:D

2014. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek, de nagyon ritkán látok már 20év körüli szép lányt piercingekkel, sajnos idővel kinövi szinte mindenki. Ha szép az arcod különösen sokat tud még dobni rajtad, meg szerintem van benne valami ertotikus is. 5-6éve rengeteg ismerősömnek volt jó pár piercingje, köztük nekem is nyelv, snakebite, mind a 2 fülben 26mm-es tágító, 2 intim. De mára a 40 emberből csak max. 2-nek vannak bent még mindig. Nekem is csak a tágítók maradtak és az is csak 16mm már.
2014. máj. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
^ 22/F
2014. máj. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Negyedik válaszoló! :) Először is minden tiszteletem a Tiéd! Ritka az ilyen csaj - pláne anya - aki ennyire fel meri vállalni. Az én barátnőm kicsit visszafogottabb. Csak orr és nyelv pc-je van (ami látható). Nagyon szép arca van és lehetne sokkal több ékszere is csak Ő is olyan, hogy nem meri bevállalni, pedig nagyon szeretne még septumot és snake-t is. Szerintem a piercingek nem csúfítanak el senkit! Ebben egyet értünk! :P

A hatodik válaszolónak sajnos igaza van. :/ Ritkán látni szép csajokat piercingekkel... Nem merik bevállalni, csak nagyon kevesen.

Ennek a csajnak jól áll! Szép arca van és szerintem JÓL NÉZ KI!! :P

https://www.youtube.com/watch?v=--K80y8pgd0

2014. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Mindig arra tanítottak, hogy feleljek meg az előírtaknak...hát..bek@phatják! :))
2014. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kedves előző! :D

Képet néznék rólad nagyon szívesen! Privátban linkelsz egyet?

2014. máj. 15. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!