Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb fedésű alapozó és púder?

Legjobb fedésű alapozó és púder?

Figyelt kérdés

#jizuhtwf4erqd
2014. máj. 10. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkret típust nem tudok mondani, de a rimmel es a Max factor márkáknal nézz korul, én ott mindig találok ilyet, jo minőségű es jok a szinek os !
2014. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rimmel? A legjobb fedésű alapozójuk sem fed el semmit szinte. A BB-m többre képes azoknál.

MAC, Clinique és hasonló nagyobb márkák közt keresgélj. Drogériásakat én már végigpróbáltam, egyiknek sincs magas fedése, max közepes a Manhattannak, de annak meg a színei rémesek.

2014. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Rimmelt próbáltam már és nem jó a fedése és a színek se.

2014. máj. 10. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Dermablend, Vichy Dermablend
2014. máj. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Armani silk
2014. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Estée Lauder Double Wear alapozó, erős fedés és púder sem kell hozzá, mert matt és tartós minimum (legalábbis nekem) 9 órán keresztül.
2014. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paradicsom31 ***** válasza:

Én leírom a saját tapasztalataimat.

Először is fontos, hogy milyen az árnyalat. Tehát ha sárgás az arcod, akkor érdemes sárgás alapozót venni, erre jó az essence stay all day. Ha fehérkés vagy, akkor inkább catrice all matt plus.

Én használtam az NYC matt alapozóját, hát az nekem valami borzalom volt.. összegyűlt, lefolyt, kenődött, tehát számomra nem volt tartós.

Eddigi legjobb, és valószínűleg nem is váltok, az a Catrice all matt plus, amit ha reggel felkenek, fent marad 7-8 óráig is.

Púder az nem fedésre való, hanem az alapozó fixálására, hogy tartósabb maradjon. Ebből nekem ezek váltak be: catrice all matt plus, maybelline affinitone.

De kipróbálnám a max faxtor creme puff púderét is, hiszen sok jót lehet róla olvasni.

2014. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!