Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túl idősnek nézek ki, hogyan...

Túl idősnek nézek ki, hogyan tudnék ezen változtatni kicsit?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 8-os. A bajom az hogy mindenki 16-nak néz aminek a korombeli lányok örülnének én viszont egyáltalán nem. Nem szoktam magam nagyon sminkelni, csak egy kis korrektor, szempillaspirál, és nagyon-nagyon halvány piros rúzs. Most már átváltottam a rózsaszín szájceruzára. Egyéb ilyen ötletek? A hajam göndör de vasalom, szóval szög egyenes és azt nagyon imádom szóval az marad. Felkötve nem néz ki jól de ha valakinek lenne valami jó ötlete a hajamra is megköszönném. Előre is köszönöm a válaszokat:)
2014. máj. 13. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne használj rúzst/festéket a szádra, mert az kapásból öregít. Szerintem a szempillaspirál és korrektor is túlzás 14 évesen, de te tudod. A legfőbb összetevő az öltözködésed lehet, ami miatt idősebbnek néznek. Kerüld a nőies darabokat, mint a magassarkú cipő, elegáns nadrág, elegáns felső. A hajadat pedig fel tudod dobni kiegészítőkkel, mint virágos vagy masnis csat, vagy akár szalagot is köthetsz a hajadba. Ezek fiatalosak.
2014. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14 évesen semmi baj ha 16-nak néznek mivel ez a korosztály tök ugyanúgy néz ki... ha 25+nak néznének, az lenne a gond.
2014. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!