Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 4 honapja csináltatam köldök...

4 honapja csináltatam köldök piercinget eddig minden rendben volt most viszont 1 hete már bevan gyuladva, nagyon piros és fáj is. Mitől lehet? Hidegtől? Mit kell vele ilyenkor csinálni? Betadine oldattal szoktam kezelni.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezeld tovább Betadinnal. Előfordul, hogy újra begyullad a piercing, bármitől. Barátnőmnek 1 év volt mire a köldöke begyógyult.

Nekem az orrommal volt, hogy meggyógyult, pár hónap után megfáztam, fújtam és újra gyulladt. Nem sokáig tartott, remélhetőleg neked sem lesz gond, csak ne add fel. :)

2009. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 6 éve van meg a köldökömben, de még most is szokott néha gyulladni! általában azt nem szereti ha órákig ülök, mert ugye összegörnyedek és akkor a piercing is furán áll, mintha kicsavarodna az egész köldököm :S de olyankor tetrannal bekenem párszor és semmi baja :)
2009. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =)
2009. dec. 29. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!