Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kozmetikus így kiszúrná a...

MrMrs kérdése:

A kozmetikus így kiszúrná a köldököm? (Többi lent)

Figyelt kérdés
1-2 hónappal ezelőtt kiszúrtam magamnak a köldökömet,de az volt a baj hogy túl közel szúrtam egymáshoz a két lyukat és kezdett elvékonyodni a bőr, ezért kiszedtem a piercinget. Azóta a szúrás helyén van egy ilyen heg szerű, ami elég csúnya :S Ettől függetlenül kiszúrná nekem? Vagy megint próbáljammeg magamnak, csak most távolabb?

2014. máj. 17. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
hogyne, probald magadnak, lehetoleg varrotuvel, amit elotte a macska szajabol szedtel ki. csak aztan ne csodalkozz, ha akkora fertozest szedsz ossze, hogy attol koldulsz.
2014. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne kozmetikushoz menj, mert nem ért hozzá. Keress fel inkább egy megbízható piercingest, akinek ez a szakmája és majd ő megmondja, hogy ki lehet-e szúrni. Ne kísérletezz, mert csak rosszabb lesz.
2014. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ott ahol én lakok, nincs piercinges.kozmetikusból is csak 2 van kb.
2014. máj. 17. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

OMG...nem győzöm hangsúlyozni, a piercing az, aminek a szúrását nem lehet a legolcsóbb emberre bízni...egy kozmetikus az nem piercinges...én a fülemet se szúratnám kozmetikussal (pedig csináltam magamnak orrpiercinget itthon, steril fülbevalóval szúrtam és semmi baja nem volt, csak meguntam)...

Viszont ha már van egy heg ne szúrass oda semmit...

Egyébként nekem is van köldök piercingem, nekem piercer szúrta, és az alja túl magasan van szeritnem, és elég vékony felette a bőr réteg már (két éve kopik folyamatosan, szóval nem csoda...meg hát akadtam is már emberbe vele)

Szerinted ha az eleve sérült bőr mellé szúratsz egy új lyukat, az nem fog se elfertőződni, se kiszakadni? Inkább keress egy piercert, ha az megcsinálja, hajrá, ha nem akkor viszont a kozmetikushoz se menj szúratni...

2014. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!