Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táskát vigyek magammal...

Milyen táskát vigyek magammal osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
2 napos lesz és 1 táskába kell belepakolnom minden cuccom és azt egész nap magammal kell vinnem. túrázni fogunk egész végig. ha tudtok lécci linkeljetek jo taskakat

2014. máj. 17. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én osztálykirándulásnál vittem 1 táskát amibe a ruháim,egyéb dolgaim voltak.és vittem egy kis hátitáskát amiben a szendvicsek,üditő,létfontosságú dolgok.. ez nem megoldható nálatok?:)
2014. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem, csak 1 táskát lehet vinni és az egész nap nálam kell legyen mert sehol sem hagyhatom ott (nem külön busszal megyünk és csak este, a túra végén megyünk a szállásra)
2014. máj. 18. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
uu :/ akkor szerintem valami hátitáskát ugyanúgy,és próbálj minnél kevesebb cuccot belerakni.. Pl. én amikor elmentünk, beraktam törölközőt, szappant csomó ruhát..végül már olyan fáradtak voltunk aznap este,hogy elsem mentünk fürdeni és elég lett volna a másnapi ruhámat vinni kb..:D
2014. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!